На просторах «Затисянського степу» є справді унікальна місцина, де гостинні господарі запропонують вам не тільки найкращу, найсмачнішу продукцію ТМ «Пан Еко», але й покажуть перший в Україні та Східній Європі музей леквару, пам’ятники закарпатському варенню та свині породи «Мангалиця». Та найважливіше, вся продукція є екологічно чистою та відповідає європейським стандартам органічної продукції.
Музей, що налічує десятки різновидів варення з усього світу, знаходяться у будівлі, якій більше 110 років. Крім традиційного варення зі слив, полуниці, та черешень, є справді екзотичні з ківі, дині та манго. Країни звідки їх привезли також вражають своєю різноманітністю, від близької нам Угорщини, до заокеанської Чилі. Біля цього стелажу можна простояти не одну годину, роздивляючись все різноманіття баночок та продукції.
Це справжній європейський органічний продукт. Обладнання для переробки сировини закуплене в Польщі та Голандії, банки і пляшки для готової продукції постачаються з Італії, тара для соку – з Польщі. Сировина рідна Закарпатська, що виросла під променями теплого ласкавого сонця в екологічно чистій місцевості.
1. Єдиний в Україні музей леквару!
Вам запропонують скуштувати соки, сиропи та леквар з чорноплідної горобини, сливи, полуниці, вишні, абрикосів, кизилу, ожини, малини та журавлини. Виникне бажання, зможете придбати й додому, та пригостити своїх близьких та рідних.
Вся продукція проходить ретельний відбір та готується за новими технологіями та з дотриманням європейських вимог та стандартів. Виробник ретельно слідкує за тим щоб в продукції збереглось максимум корисних речовин та вітамінів.
Для тих, хто не любить солодке і тому не зацікавлений в дегустації леквару в с.Ботар, є 3 інші причини завітати сюди.
3. Еко-дегустація м’яса автентичної породи корови «угорська сіра» (Magyar szürke szarvasmarha)!
Це дна з найдавніших порід корів у Європі, яка прибула на Дунайську низовину, ще в IX ст., разом з племенами угрів. Відома колись як «хунгарікум» (унікальна порода, властива лише для Угорщини) зараз все більше поширюється і на Закарпатті, зокрема в с.Ботар.
Це морозостійкі та легкі в утриманні корови, до того ж з чудовими смаковими якостями м’яса. Велике задоволення дає і споглядання за цими величними тваринами.
4. Еко дегустація м’ясної продукції з угорської породи свиней «Мангалиця»!
Порода виведена ще в 1833 році, схрещування дикої та свійської свиней. Як і «угорська сіра», вони не вибагливі та потребують мінімум догляду, проте м'ясо «манголиці» смачніше та корисніше ніж м'ясо звичайної свині, та швидше засвоюється. Поруч з дегустаційним залом є ферма де розводять цих «кучерявих» тварин, відвідання якої також може стати чудовою цікавинкою для туристів.
Старовинні рецепти з краплинкою нових кулінарних віянь, і ви вже куштуєте та оцінюєте на власний смак домашню ковбасу з сливами чи більш вишукану з трюфелем. При приготуванні угорської серії органічних м`ясних продуктів «Пан Еко», використовуються найкращі угорські рецепти та враховуються смакові уподобання українців.
Варто дозволити собі приїхати в цей «ЕКО» рай, де вам щиро раді і як найдорожчим гостям запропонують смачну та корисну еко-продукцію, теплий та гостинний прийом.
Валентина Горнецкі
Немає коментарів:
Дописати коментар