Випускниці Закарпатського художнього інституту зібрали у виставковому залі серйозну аудиторію, серед яких були і наставники — Борис Кузьма, Іван Небесник, Михайло Приймич, Одарка Сопко та багато інших. Для громадськості Закарпаття вони — знавці мистецтва, а для них вчителі і авторитетні критики. Добрі слова і визнання іменитих викладачів — чи може бути щось приємніше для учня? Ще визнання пересічного глядача, очевидно.
І вони його, схоже, отримали. Принаймні я для себе зробила висновок, що мені подобається графіка. Вона може бути не тільки строгою і геометричною, а й тонкою, ліричною, ніжною і, що важливо, проблемною. Техніка виконання графічних полотен дуже клопіткий та громісткий процес Якщо ви придивитеся до бодай однієї з робіт впритул, то побачите, з яких дрібних деталей та елементів формується уся картина. Це не один мазок живописця, це значно об’ємніша праця, гідна поваги і визнання.Роботи Альони Мар’ян-Стасюк переважно геометричні, Інни Осадчої та Марії Ковач — переважно ліричні композиції, в центрі яких жінка — витончена, гарна, жіночна, особлива. Графіка ж Наталки Угрин зовсім інша — експресивна, нестандартна.
Хочу вам сказати, що виставка триватиме два тижні, і ви ще встигнете вповні насолодитися радістю споглядання справді вартісного мистецтва.
Молодим художницям побажали виставити свої роботи на осуд реципієнтів у Мукачеві, Хусті, Винорадові, Тячеві. А я під впливом побаченого побажаю їм показати свої роботи столичному поціновувачу, і навіть європейському. Бо вони того варті.
Олександра Машіка
http://xn--80aaazq5agsa4k.net/blogs/2032-estetichne-vdkrittya-abo-lrichna-grafka-foto.html
Немає коментарів:
Дописати коментар